Site Overlay

O Martinovi

Studuji, školím, tvořím.

Úplněn nejdřív jsem se dostal K WordPressu, programu na vytváření webových stránek a to před 6 lety díky knize Timothy Ferrise, to byl čas kdy jsem začal vytvářet první webové stránky, potom velmi brzy přišly první konzultace díky platformě naučmese.cz a tím velmi přirozeně se ke mně dostaly první zakázky k vytvoření webových stránek.

Za ty roky jsem potom pracoval pro stovky různých oborů strojírenství, startupy, jazykové školy, festivaly.

Také jsme s Davidem Arnerem založili projekt http://www.milujibrno.cz/ který momentálně funguje již přes 6 let, kdy jsme vytvořili fotoprůvodce městem Brno a také vybrali tisíce fotek od vybraných autorů, které sdílíme pravidelně na https://www.facebook.com/milujemebrno

Během tohoto 6 letého období jsem měl spoustu odboček a to především jedno dvouleté, kdy jsem pracoval velmi po skromnu a celou energii zaměřil na léčbu svého ekzému a akné a to pomocí přísného holistického režimu, který zahrnoval, jak práci s tělem, tak hlavou.

A to byl jeden z prvních větších zážitků, kdy jsem si hluboce zamiloval práci s psychologií člověka. A v lektořině právě tyto psychologické kvality nacházím.

V současné době mně nesmírně baví pracovat s fotkami, barvami, různými písmy, co odrazuje moji vášeň pro webdesign, který mu se teď intenzivně věnuji.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *